Дария
Осем щата за едно лято, всичко е възможно стига да си упорит и да мечтаеш! Лятото ми беше изпълнено с уникални емоции, запознанства и предизвикателства! Щастлива съм, че се записах на бригада и поех по това приключение!
Александра и послението и за Бригадата
Бригадата ми помогна да се преоткрия и да си покажа, че мога много повече отколкото очаквах! Беше начин да се запозная с друга част от света, която е толкова популярна от телевизията и социалните мрежи и да изживея собственият си филм! Препоръчвам на всеки, когото тръпне за ново изживяване да си подари това!
@Elyasaa на Бригада
@Elyasaa е студент и инфлуенсър в ТикТок и Инстаграм. Характерно за него е, че от малък е запален по американски филми, музика, култура, спортове, отбори итн. При него обаче преживяването в САЩ и вливането в местната култура е водещо, за да се запише по програмата WAT USA. Неговата История започна в едно маклко градче в Кейп Код, Масачузец наречено Truro. Там той работеше в няколко ресторанта, правеше сладолед и още много интересни неща. За него най-важната част от тази история беше пътуването и потапянето в живота на Американската Мечта. Ето и какво ни разказа той: - "Започнахме с разходка до Провинстаун, от там се прехвърлихме с Ферибот до Бостън, където успях да науча много за Американския начин на живот, тъй като големите градове са много по-различни от малките. От Бостън тръгна и нашето пътешествие, а именно екскурзията "California Dreamin". Беше наистина незабравимо, първо започнахме със Сан Франциско, там видяхме емблематични Golden Gate Bridge, Затворът Алкатраз, наклонените улички, ядохме храна в ресторанти с кухня буквално от цял свят. След това отскочихме до Лос Анджелис, където никога не може да минеш без Холивуд и Алеята на славата. След това пътешествието продължи към Лас Вегас, където ако не си спестил добри пари от Бригадата ви съветвам да не ходите, защото парите в казината изчезват много бързо :D. Това беше едно незабравимо лято изпълнено с много емоции, препоръчвам на всеки да студент да опита поне веднъж програмата Work and Travel USA."
Ана и една история от Хавай
Ана дойде при нас случайно, беше чула от приятел, че може да пътува за лятото в Америка. Oще с влизането ни каза: - "Искам да отида на много готино място и не се плаша от работа". Бързо стигнахме до извода, че нейното място трябва да е остров. Изборът беше Martha`s Vineyard или Hawaii. Понеже това са доста желани дестинации, трябваше да избира бързо. Нейното решение беше много трудно и решихме да изберем работата, която ще и пасне по-добре - Host. Разбрахме се, че следващото лято отивава в Hawaii. Ето какво ни споделя от лятото тя: - "С моята приятелка заминахме в края на Май за Америка. Пътуването беше много забавно и изтощително. Пристигнахме в супер готина квартира, където прекарахме цялото лято. Работата беше супер. Бяхме хостеси, а след това и бъсери в ресторанта на голям частен клуб с Голф Игрище. Доста работа имаше, но пък го съчетавахме с плажове и много излизания, тъй като не може без коктейли и танци. Със сигурност ще се върна пак в САЩ."